MySchoolApp Junior. Snel contact tussen ouders en school.

Sander Donkers en Gerard Soeteman ontwikkelden eerst de innovatieve MySchoolApp, die speciaal bedoeld is voor de communicatie binnen hogescholen en universiteiten. Maar al snel was daar de junior variant. MySchoolApp Junior informeert ouders en verbindt ouders en leerkrachten onderling.

Deze app voor scholen is vanuit behoefte in de praktijk ontstaan. De twee initiatiefnemers zijn zelf vader en zo ontdekten zij dat je met heel wat vragen en onzekerheden te maken krijgt als je kind naar school gaat: “Wat heeft mijn kind gedaan vandaag? Mijn kind wil bij een vriendje gaan spelen, maar hoe heet zijn vader eigenlijk? Klopt het dat er komende donderdag geen gymles is, maar wel een verkeersles?”

Vragen die met deze app heel gemakkelijk beantwoord kunnen worden. Door middel van snelle communicatie vanuit school naar de ouders, maar ook omdat je via de app in contact kunt komen met andere ouders. Zo zijn zij als vaders, en ook alle andere ouders, altijd op de hoogte van hun kind.

MySchoolApp Junior is ontwikkeld op basis van ‘user-stories’. Een van die praktijkervaringen leest u hier!

Hoe laat komt mijn kind terug van het schoolreisje? Hoe heet de moeder van het vriendinnetje van Fenna ook alweer?

Ons team